Doğru Mühendislik, Yüksek Teknoloji...

Bilimsel, Teknolojik, Ekonomik, Güvenilir...

HAKKIMIZDA

 

2009 Yılında Ankara Öveçlerde kurulan firmamız, Ostim Ayyıldız Sanayi Sitesinde; Çağın ihtiyaçları ve teknolojisini tecrübesi ile harmanlayarak, güleryüzlü dinamik kadrosu ve kalitesi ile sektörde ki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmaktadır.

 

Klima Kontrol Sistemi, Havalandırma Grupları, Fancoil Üniteleri, Buharlı Nemlendiriciler, Havuz Nem Alma Santralleri, Klima Santrali Satış Bakım ve Onarımı, Hijyenik Paket Klima, Havalandırma Kanalı, Isı Geri Kazanım Ünitileri, Rooftop (Çatı Tip) Satış Bakım ve Onarımı , Çiller Satış Bakım ve Onarımı, Hava Kontrol Malzemeleri (menfezler, hepa Filtre, VAV, CAV, laminer akış üniteler, lif tutucu menfezler, shup-off damperler), Otomatik Kontrol Sistemi, Validasyon, Sistem Yönetimi (partükül sayımı, hava hızı ölçer, odolar arası hava akımı ölçme testi, HEPA filtre conta sızdırması), Mahal Sıcaklık, Mahal Relatifi, Bağıl Nem Değeri Ölçümü ve İşletmeci Personelinin Eğitilmesi gibi faaliyetlerde hizmet vermekteyiz.

 

AYRICA; Hastane, Temiz Oda, İlaç Üretimi, Mikrobiyolojik Labaratuarları, Gıda San. Ve Tic. Tasarım, Danışmanlık, Proje Geliştirme ve Mühendislik, Mekanik Tesisat, Taahhüt ve Malzeme Alım Satımı, Satış Sonrası Bakım Onarım Hizmetleri, Validasyon, Kalifikasyon ve Eşleştirme Şartları ile tümleşik hizmet vermekteyiz.

 

 

İletişim için Lütfen Tıkayınız.